طراحی سایت صنعتی در تهران
وبلاگ یا وب سایت مسئله این است ؟
می 3, 2020
نمایش همه

كلاه سياه و كلاه سفيد

سئو كلاه سياه و سئو كلاه سفيد

کلاه سیاه و کلاه سفید

بنظرم بهتر است راجع به اين 2 متد توضحيات بيشتري بدهيم :

سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه به مجموعه اقداماتی اطلاق می شود که برای افزایش رتبه سایت یا صفحه در موتورهای جستجو از طریق ابزارهایی که شرایط خدمات موتورهای جستجو را نقض می کنند، استفاده می شود. اصطلاح «کلاه سیاه» در فیلم‌های وسترن سرچشمه گرفت تا «آدم‌های بد» را از «آدم‌های خوب» که از کلاه سفید استفاده می‌کردند متمایز کند (به SEO کلاه سفید مراجعه کنید). اخیراً بیشتر برای توصیف هکرهای رایانه، سازندگان ویروس و کسانی که اقدامات غیراخلاقی با رایانه انجام می دهند، استفاده می شود.

به عنوان مثال: اتوماسیون محتوا، صفحات درگاهی، متن یا پیوندهای مخفی، پر کردن کلمات کلیدی، گزارش یک رقیب (یا سئوی منفی) و غیره.

 

سئو کلاه سفید

سئوی کلاه سفید به کار در شرایط خدمات موتورهای جستجو برای بهبود رتبه بندی صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) سایت اشاره دارد و در عین حال یکپارچگی وب سایت شما را حفظ می کند و در شرایط خدمات موتورهای جستجو باقی می ماند.

به عنوان مثال: ارائه محتوا و خدمات با کیفیت، زمان بارگذاری سریع سایت و سازگاری با موبایل، استفاده از متا تگ های توصیفی و غنی از کلمات کلیدی، آسان کردن سایت شما برای پیمایش و غیره.

  • سئوي كلاه خاكستري

اين روش يك روش بين دو روش قبلي است يعني در حالي كه داريم سئوي كلاه سفيد انجام مي دهيم گهگاهي گريزي به سئوي كلاه سياه هم مي زنيم .

با توجه به مطالب بالا در باره سئو كلاه سياه و سئو كلاه سفيد ، بهترين حالت انواع سئو استفاده از سئوي كلاه سفيد است . چون در سئوي كلاه سياه گوگل با استفاده از الگوريتم هاي خود كه وظيفه يافتن روش هاي نادرست سئو را دارند باعث مي شود تا سايت ما روي آن كلمه ي كليدي ديگر در 10 صفحه اول نمايش داده نشود و به اصطلاح روي آن كلمه ي كليدي پنالتي شويم .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.