طراحی سایت صنعتی در تهران

طراحی سایت صنعتی در تهران ، سایت ها انواع مختلفی دارند که بر اساس نوع کاربرد آنها طبقه بندی می شوند .

بهتر است کمی راجع به انواع سایت ها صحبت کنیم .

انواع سایت :

 1. وبسایت فروشگاهی که از نام آن مشخص است برای فروشگاه آنلاین استفاده می شود.
 2. سایت پزشکی برای امور درمانی و پزشکی کاربرد دارد.
 3. وبسایت خدماتی برای شرکت ها و موسساتی که کار خدماتی انجام می دهند می تواند کاربرد داشته باشد.
 4. سایت شخص که یکی از سایتهای محبوب برای اشخاص است و به معرفی آنها و فعالیتی که دارند استفاده می شود. و می تواند به عنوان یک رزومه نیست کاربرد داشته باشد.
 5. سایت صنعتی که برای کارگاه ها یا کارخانه ها و یا موارد مشابه استفاده می شود
 6. .یکی از این نوع سایت ها سایت صنعتی است. اگر فعالیت شما کارهای صنعتی می باشد از هر نوع ، کارگاهی ، کارخانه یا فعالیت های مربط با این این حرفه ها ، یکی از نیازهای شما داشتن یک سایت است ، وقتی شما درخواست طراحی سایت صنعتی در تهران یا شهرهای دیگری را دارید فعالیت شما محدود به شهر یا استان خود نخواهد بود و با داشتن کیفیت و فعالیت بهینه حتی می توانید در سطح جهانی تجهیزات و تولیدات خود را معرفی کرده و با مشتریان خود در حوزه های جدید ارتباط برقرار کرده و کسب و کار خود را بدون حد و مرز نمایید

زمانی که از یک سایت صنعتی صحبت می کنیم در اصل از یک طیف خیلی گسترده از تمامی صنایعی که در حال فعالیت هستند صبحت به میان می آید. و تمام شرکت های دیگری که به صورت خدماتی یا فروشگاهی با این طیف گسترده در ارتباط هستید. و شما خود به خوبی می دانید که تنها راهی که می توان با آن به جهانی شدن و ارتباط گسترده تر با علاقمندان یا کسانی که به محصولات تولید شده ما نیاز دارند استفاده از سایت است. تا بتوانند بدون اینکه با ما در ارتباط رودرو باشند. با تولیدات و خدمات ما آشنا شوند و اعلام نیاز خود را از محصولات صنعتی ما ، با ما مطرح نمایند .

 

برای سفارش انواع طراحی سایت در تهران و تمام نقاط ایران با ما تماس بگیرید. همین امروز از مشاوره تخصصی و رایگان ما استفاده کنید .

شما مدیر یا کارشناس آی‌تی یک تشکیلات صنعتی هستید یا ممکن است مدیر یا کارشناس روابط عمومی آن باشید. لذا بهتر می‌دانید. که وب‌سایت، مدت هاست تبدیل به یک ضرورت برای کسب و کارها شده است. و در زمانه‌ای که مغازه‌ها هم، وب سایت طراحی می‌کنند، پر واضح است که چرا یک تشکیلات صنعتی، می‌بایست سایتی وزین و حرفه‌ای داشته باشد. جهان به سرعت به سمت فناوری اطلاعات حرکت می‌کرد که بروز بیماری فراگیر کرونا، باعث دوچندان شدن تسریع این روند گردید. و نشان داد که چطور آینده همه تعاملات، خصوصا مراودات تجاری، به سمت وب و اینترنت پیش خواهد رفت. اگر در رسته‌های مختلف کارآفرینی، شرکت‌های صنعتی، به علت بزرگی و توفیقات، پیشرو و الگوی دیگر کسب و کارها محسوب می‌شوند، شایسته است که در سایت صنعتی هم، وب سایتی، یک سر و گردن بالاتر از دیگر مشاغل داشته باشند.

به ندرت پیش می‌آید که یک شرکت صنعتی که تازه تاسیس نبوده و قدمت زیادی داشته است. تا امروز راه‌اندازی یک وب سایت را به تاخیر انداخته باشد و در تمام سال‌های گذشته، سایت داشتن را تجربه نکرده باشد. معمولا آنچه بیشتر اتفاق می‌افتد این است که تشکیلات صنعتی قبلا یک یا چند بار وب سایت داشته، اما امروز از وضعیت موجود سایت خود راضی نیست و آن را مطابق با معیارهای روز، جذاب و به‌روز و سریع و کاربر‌پسند نمی‌بیند و لذا برای باز‌طراحی سایت صنعتی خود به ما مراجعه می‌کند. فارغ از طبیعی بودن ریدیزاین تم و قالب سایت که با روند سریع پیشرفت وب، معمولا هر ۳ سال یکبار لازم می‌شود، صاحبان صنعت دلایل مهمتری، برای طراحی مجدد سایت صنعتی خود دارند و آن، نوعی نارضایتی از نحوه برخورد و یا بی‌کیفیتی خدمات پشتیبانی تیم یا شرکت طراح وب قبلی است. اما از پختگی و تجربه کادر فنی یک تشکیلات صنعتی، انتظار می‌رود حس منفی خود از مشکلات با طراح قبلی را، در حق شرکتی مثل داده‌ورزان تعمیم ندهند و بدانند که گرچه پیدا کردن یک پارتنر نرم‌افزاری و یک شرکت طراح وب خوب و خیرخواه و پایدار، قدری سخت است، اما به شرط تلاش به اندازه کافی و نگاه با ملاک های درست، با همراهی لطف الهی، موفق با یافتن آن خواهید شد.

راستی چرا بعضی وب‌سایت‌های صنعتی اینقدر موفقند؟ زیرا با تحقیق فراوان و بدون عجله و شتابزدگی، تلاش کرده‌اند. ابتدا، پارتنر بلندمدت طراحی سایت صنعتی خود را درست انتخاب کنند. و با بررسی دقیق و موشکافانه نمونه‌کارهای قبلی و نظرات مثبت مشتریان راضی و شناختن متخصصین کادر فنی پشت صحنه، خدای ناکرده به دام شرکت‌های مدعی با بنیه ضعیف علمی نیفتند. سپس تلاش کرده‌اند. با احترام به فرایند‌های مجرب شرکت طراح منتخب، مشارکتی فعال در تامین محتوای اولیه در حین فرآیند طراحی سایت صنعتی در تهران و تمام نقاط ایران ، با او، به مرحله اجرا بگذارند. و در مهمترین مقطع زندگی یک وب سایت، یعنی در طول سال‌های بهره‌برداری هم، تحت نظارت و راهنمایی و پشتیبانی شرکت طراح مذکور، آپدیت منظم و بروزرسانی مستمری را، همراه با تولید محتوای با کیفیت و دست اول، رعایت کنند. تا مبتنی بر زیرساخت‌های فنی قوی سئو، باعث بهبود رتبه تشکیلات صنعتی، در نتایج گوگل شود و در ادامه منجر به رونق بیشتر کسب و کار و توفیقات بالاتر در بازاریابی و فروش محصولات صنعتی شود.

اگر شما یک مجموعه صنعتی هستید :

 • حتما بارها لزوم داشتن یک وب سایت بی‌مشکل و همیشه در دسترس را، در نمایشگاه‌های داخلی و بین‌المللی و مراودات جهانی خود احساس کرده‌اید. وب سایتی که در واقع یک کاتالوگ داینامیک در معرفی محصولات شما باشد و بتوانید www آن را، روی بسته‌بندی‌های محصول و غرفه آرایی و در ابتدا یا انتهای تیزرهای تبلیغاتی خود، بیاورید.
 • نمی‌شود یک تشکیلات صنعتی که برای برپا کردن مجموعه‌اش و سرپا نگهداشتن صنعتش، در اقتصادی مانند امروز ما در ایران، خون دل دنیا را خورده است. نسبت به برندسازی نام و اعتبار وجاهتش بی‌عنایت باشد و به همین دلیل، قطعا توجه کافی به نقش تعیین‌کننده یک وب سایت خوب، در اطلاع‌رسانی صحیح و نمایش چهره‌ای زیبنده از برند، دارد.
 • گرچه بعضی از صاحبان شرکت‌های صنعتی فکر می‌کنند چون بازار خود را دارند، چندان به سئو احتیاج ندارند. اما اگر با تولید محتوای قوی، سایت شما در رقابت‌های سئو، در صدر نتایج ظاهر شود. شانس آشنا شدن عده زیادی افراد جدید با شما فراهم می‌شود. و بر دامنه مشتریان بالقوه شما افزوده خواهد شد. یکی از درس‌های کارآفرینی، منحصر نکردن کانال‌های بازاریابی به یک یا چند روش خاص،‌ولو موفق است.
 • یک وب سایت صنعتی، علاوه بر اطلاع‌رسانی و معرفی محصول، می‌تواند نقش موثری در الکترونیکی‌سازی و تسهیل فرایندهای تشکیلاتی داشته باشد. و مثلا تشکیلات صنعتی شما، ارتباطات خود با نمایندگان فروش خود را، در وب سایت ساماندهی کند. ایشان را در سایت معرفی کند، فرم تقاضای اخذ نمایندگی تعبیه کند و دریافت سفارشات عمده نماینده از شرکت صنعتی را، اینترنتی نماید.
 • همچنین در صورتی که فروش آنلاین در صنعت شما مصداق داشته باشد. راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی، می‌تواند باعث شود. محصولات تولیدشده توسط شرکت صنعتی شما، مستقیما و با حذف واسطه‌ها، با قیمت مناسب‌تر به دست مصرف‌کننده نهایی برسد و بتوانید، خودتان وارد عرصه خرده‌فروشی محصولات صنعتی‌تان شوید.

اما اگر شما یک شرکت هستید که به شرکت‌های صنعتی خدمات ارائه می‌دهید، کالاها و قطعات مورد نیاز شرکت‌های صنعتی را تامین می‌کنید و یا پروژه‌های فنی مهندسی را در شرکت‌های صنعتی اجرا می‌کنید :

 • وب سایت می‌تواند در جذب مشتریان صنعتی بیشتر، به شما کمک کند. مهمترین مشتریان صنعتی قبلی خود را، در سایت معرفی کنید و پروژه‌های معتبر خود را فهرست کنید.
 • شانس بافتن شرکت‌های صنعتی به عنوان مشتری را، صرفا از دامنه شهر یا استان خود، فراتر ببرید. و از سراسر کشور، مشتری صنعتی پیدا کنید.
 • همچنین ممکن است راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی تامین تجهیزات صنعتی، بتواند در فروش آنلاین و ساده‌سازی فرایندها، به کسب و کار شما کمک کند.

ما در داده‌ورزان رسالت خود را، ارزش‌آفرینی، در ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان، تعریف کرده‌ایم و سالها فعالیت در صنعت طراحی وب، به ما ثابت کرده است. سالم‌ترین مشتریان ما، در رسته‌های مختلف کسب و کار، شرکت‌های صنعتی هستند. مجموعه‌هایی، که علیرغم موج‌های مخالف روزمره و شرایط ناسالم اقتصادی و فشارهای روزافزون اجتماعی، همچنان جبهه تولید را سرپا نگه داشته‌اند. و با مدد الهی، سفره‌ای به وسعت روزی خانواده‌های کارگران، گسترانیده‌اند و بابت ریال به ریال هزینه‌ای که قرار است برای طراحی سایت صنعتی خود، هزینه کنند. زحمت کشیده‌اند و بنیه فنی مهندسی بالا و نگاه درست به کسب و کار دارند. بهترین طیف مشتریان ما، که خدمت‌گذاری ایشان مایه افتخار ما بوده است. و تمام تلاش خود را کرده‌ایم. و به لطف حق خواهیم کرد تا لااقل در عرصه وب، بار دغدغه داشتن یک وب سایت خوب، که هر روز مشکل نداشته باشد. و تهدید امنیتی نشود و به خطا بر نخورد را، از روی دوش خسته ایشان برداریم.