طراحی وب سایت پزشکی

سایت پزشکی چرا لازم است ؟

امروزه با شرایط خاص که دنیا را فراگرفته است و با در نظر گرفتن تجهیزات ارتباط جمعی و اینترنت و گوشی های هوشمند کلینک های زیبایی و پزشکان زیادی تمایل دارند که با داشتن یک سایت با بیماران و مراجعه کنندگان خود در ارتباط هستند وبیماران نیز می توانند با استفاده از سیستم نوبت دهی و مشاوره آنلاین و حتی ویزیت آنلاین با پزشک خود ارتباط برقرار کرده و در شرایطی که بیماری های واگیردار در عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی صحیح پخش می شود با خیال راحت با پزشک خود صحبت کرده و ویزیت شده و از خدمات پزشکی استفاده کنند.

سایتهای پزشکی باید کاملا انعطاف پذیر بوده و تا هر نوع از اقشار جامعه به راحتی بتوانند با آن ارتباط برقرار کرده و با هر سطح از دانش با پزشک خود مرتبط شده و نیازهای خود را مطرح نموده و پاسخ دریافت کنند.

 

چرا طراحی وبسایت پزشکی مهم می باشد؟

امروزه علم پزشکی بسیار گسترده شده است. از سوی دیگر رقابت بین پزشکان نیز زیاد است. از دید مارکتینگ اگر به قضیه نگاه کنیم، طراحی وبسایت پزشکی منجر می شود تا یک قدم موثر در بازاریابی اینترنتی برداشته شود. اما این مفهوم به این معنا نمی باشد که با طراحی اینگونه از سایت ها، موضوع به اتمام رسید. طراحی سایت قالبا قدم اول است. پس از طراحی سایت به معرفی سایت به موتور های جستجو است. در این مرحله سئوی سایت پزشکی و آشنایی با الگوریتم های عملکردی موتور های جستجو اهمیت می یابد.

طراحی یک سایت واکنش گرای پزشکی که بتواند از یک سو تبلیغات پزشکی ارائه دهد و از سوی دیگر امکان ویزیت آنلاین پزشک را فراهم آورد، در کمتر از سه ثانیه لود شود و از طریق موبایل نیز کاربرپسند باشد؛ یک فعالیت تخصصی است. اما در صورتیکه به موفقیت ختم شود می تواند در برندینگ پزشک یا کلینیک یک تاثیر بسزایی داشته باشد.

 

داشتن وبسایت برای پزشکان چه امکاناتی دارد ؟

معرفی خدمات، تجربه‌های ارزشمند، توانمندی و جذب مخاطب، فاکتورهایی است که هر پزشکی اگر می‌خواهد شناخته شود، باید به آن توجه کند. شما به عنوان یک پزشک، ماموریت و رسالت خود را کمک به بیماران و مراجعان‌ خود می‌دانید. بسیار خب، با شرایط فعلی، می‌توانید به جای خدمت به تعداد محدودی از بیماران، طیف وسیعی از آن‌ها را از خدمات خود باخبر کنید.

مشاوره طراحی سایت درمانگاهی ،پزشکی، کلینیک و بیمارستانی

واحد طراحی سایت Narmila با بررسی و تحلیل وب‌سایت‌های پزشکان و مراکز درمانی و کلینیک‌ها، تمامی نیازهای پزشکان محترم را جهت حضور مؤثر در فضای مجازی شناسایی کرده است و با بهره‌گیری از آخرین فناوری‌های نوین طراحی وب و همچنین رعایت اصول زیبایی‌شناختی، بسته پیشنهادی وب‌سایت پزشکی را ارائه می‌نماید.